O nas

Kilka słów o Nadmorskiej Przystani

Kierunek - Odpoczynek

Marzą Ci się wspaniałe, rodzinne wakacje nad morzem? Masz dość miejskiego życia w pędzie i hałasie? Chciałbyś odpocząć w cichym i spokojnym miejscu, zachowując hotelowy komfort? Chcesz zapewnić bezpieczeństwo i świetną zabawę swoim pociechom?

Oferujemy Państwu 7 całkowicie nowych apartamentów o wysokim standardzie, w których każda spędzona chwila będzie niezbędną w naszym życiu chwilą relaksu. W zaledwie 3 minuty dojedziesz do plaży, a okoliczny las i liczne ścieżki rowerowe sprawią, że zechcesz przyjechać tutaj ponownie.

Nadmorska Przystań tuż obok lasu nad morzem

Grill & Zabawa

Po udanym plażowaniu oferujemy odpoczynek na świeżym powietrzu, grillowanie czy dziecięce szaleństwo na placu zabaw. Cisza, spokój i piękna okolica to zdecydowanie atuty wyróżniające naszą ofertę.

Na terenie obiektu w każdej chwili możesz skorzystać z grilla lub rozpalić ognisko.

Nie martw się o swoje dzieci! W pełni wyposażony plac zabaw, miejsce do gry w piłkę, a także ogrodzony i oświetlony teren zapewnią bezpieczeństwo naszym najmłodszym Gościom.

Wyposażenie

Z myślą o dłuższych pobytach zadbaliśmy o bardzo dobre wyposażenie apartamentów. Nie ma obaw przed brakiem zestawu do prasowania, sprzętu plażowego, pralek czy kuchenki mikrofalowej.

Unikniesz nadprogramowego bagażu, swoją pościel i ręczniki bez obaw możesz zostawić w domu. Zadbamy o czystość i higienę zarówno samego apartamentu jak i wszystkich elementów jego wyposażenia.

Apartamenty
dla Ciebie

U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Dwie, cztery, sześć osób? Bez obaw! Nasze apartamenty, dzięki niebywałej różnorodności, zadbają o udane wakacje zarówno rodzin z dziećmi jak i par.

W standardzie zapewniamy darmowy parking, Internet WiFi i telewizję cyfrową. Jeżeli będziesz chciał odpocząć od plażowania, z miłą chęcią poinformujemy Cię o pobliskich atrakcjach turystycznych.


Gwarantujemy, że będą to Twoje najlepsze wakacje i wraz z rodziną pokochacie tu wracać!