Atrakcje

Sauna

Doskonały sposób na relaks


Znajdująca się w budynku SPA sauna sucha (fińska), zabudowana świerkiem skandynawskim, doskonale wpływa na poprawę nastroju, metabolizmu, krążenia oraz napięcia mięśniowego. Temperatura wewnątrz pomieszczenia osiąga 100 stopni Celsjusza a wilgotność nie przekracza 10%. Tak wysoką temperaturę utrzymuje piec z rozgrzanymi kamieniami.

Grota solna

Z korzyścią dla ciała i ducha


To pomieszczenie wypełnione blokami solnymi oraz tężnią solankową, zlokalizowane w budynku SPA razem z sauną. W grocie solnej panuje mikroklimat zbliżony do tego, jaki jest nad morzem. Powietrze jest czyste i wysoko zjonizowane, co korzystnie wpływa na układ oddechowy i funkcjonowanie organizmu. Już po jednym seansie można zauważyć efekty, takie jak niższe ciśnienie czy poczucie odprężenia.

Miejsce na ognisko i grilla

Odpoczynek na świeżym powietrzu


Po udanym plażowaniu oferujemy odpoczynek na świeżym powietrzu, grillowanie lub ognisko na terenie obiektu, zarówno po stronie domków jak i apartamentów. Udostępniamy asortyment niezbędny do grillowania, w tym rozpałkę, węgiel czy kije. Zachęcamy do takiej formy odpoczynku.

Basen

Uwielbiany przez naszych Gości


Innowacyjny basen wyposażony w nowoczesny system uzdatniania wody o wymiarach 9,5 x 5 x 1,2m. Podgrzewana woda o temperaturze 28 stopni Celsjusza na pewno umili Państwa pobyt. Basen bezpłatny, czynny od 15.06 do 15.09 w godzinach 9 - 21. Znajduje się tu również brodzik dla najmłodszych, wylewnica do masażu karku oraz strefa wypoczynku z leżakami wokół basenu.

Atrakcje dla dzieci

Kreują niezapomniane wspomnienia


Dzieci są najważniejszymi Gośćmi Nadmorskiej Przystani. Z myślą o nich znajdują się tu dwa zewnętrzne place zabaw, trampolina, piaskownica oraz drewniany domek. Wszystkie te atrakcje powodują, że dzieci przenoszą się w zaczarowany świat zabawy. Ogrodzony i oświetlony teren zapewnią bezpieczeństwo naszym najmłodszym Gościom.

Rowery

Aktywnie i zdrowo


Na terenie obiektu istnieje możliwość skorzystania z rowerów miejskich. Bezpłatnie, po wcześniejszej rezerwacji.

Plaża

Obcuj z naturą


Od plaży dzieli nas tylko 700 metrów przez piękny sosnowy las. Dojście do morza przez skarpę, rekompensuje piękny widok i pusta plaża oraz przejrzysta błękitna woda.

Ogródek ekologiczny

Miejsce relaksu dla dużych i małych Gości


Zlokalizowane wśród zieleni, drewniane komplety wypoczynkowe, ułatwią Państwu odnalezienie chwili wytchnienia po upalnym dniu na plaży. Dodatkowo znajdują się tu tablice informacyjne opisującą naszą przyrodę w okolicach Ustki.

Animacje dla dzieci

Chwile beztroski


Animacje dla dzieci odbywają się cyklicznie co tydzień. 2 godziny ciągłej zabawy dla najmłodszych, zapewniają upragniony relaks dla starszych. Dużo muzyki, gier i zabaw powoduje, że nasze maluszki są zachwycone.

Flag_of_Europe.svg
Leader
PROW-2014-2020-logo-kolor
Flag_of_Europe.svg
Leader
PROW-2014-2020-logo-kolor

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Operacja pn. „Zagospodarowanie terenu i zakup wyposażenia w celu utworzenia ekologicznego ośrodka turystycznego” mająca na celu „podniesienie jakości usług turystycznych opartych na naturalnych zasobach, budowanie ekologicznej marki produktu i wizerunku firmy poprzez zwiększenie zatrudnienia, zakup wyposażenia i zagospodarowanie terenu w "Przystani Nadmorskiej" w Przewłoce do dnia złożenia wniosku o płatność”,

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Planowane / przewidywane wyniki operacji / efekty: utworzenie miejsc pracy